fbpx
seznamte se

Naši instruktoři

Ten, který to řídí. Není k vidění na každé akci, ale vězte, že moc dobře ví, co se zrovna děje. Dbá na to, aby všechny akce správně šlapaly.

Již od svých 6 let se aktivně věnuji skautingu, takže práce s lidmi je mi velmi blízká. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě, s přáteli, sportem a poznáváním nových míst a kultur. Profesní kvalifikace: Studentka pedagogiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor matematika a geografie Skautská vedoucí…

Práce s dětmi mě nadchla v době, kdy jsem přestal na tábory jezdit sám jako dítě a stal jsem se členem týmu vedoucích. K dospělákům však také nemám daleko, jelikož hned jak napadne sníh, stává se ze mě instruktor lyžování a pokračuji ve vytváření zábavného programu pro děti i dospělé, akorát na lyžích. Ve volném čase hraji na kytaru a ukulele, čtu, otužuji se, jezdím na horském kole a v neposlední řadě se snažím zlepšit v aktivitách, co dělám

Mezi mé záliby patří lyžování a skialpinismus, tudíž práce lyžařského instruktora v zimě byla jasnou volbou. Za teplejšího počasí se zabývám hlavně organizací lanových aktivit a s tím spojeným horolezectvím. Mám rád pohodu a humor, nesnáším nudu, takže doufám, že si to spolu každou akci užijeme.

Ahoj, jsem Veronika a je mi 21 let. Pocházím z Ostravy, ale momentálně většinu času trávím v Olomouci, kde studuji. Třetím rokem tady studuji obor Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání a speciální pedagogiku na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Až udělám státnice (snad), mám v plánu ve studiu pokračovat. Mezi moje největší koníčky patří moderní tanec, který jsem závodně dělala a později i trénovala. Dalšími koníčky jsou různé lanové aktivity, kreslení a malování a v neposlední řadě pečení! Miluju kávu, hudbu a spontánní výlety, při kterých nikdy nevím do čeho jdu.

Mým cílem je vytvářet plnohodnotný program pro tábory. Rád ukazuji účastníkům svůj svět, který je plný překonávání překážek ale i pohody a zábavy. Vždy vložím maximální usílí do toho, aby účastníci z akce odešli spokojení a plní nových zážitků.

Kde se to vše uskuteční

Místo konání tábora

Jako zázemí pro náš příměstský tábor jsme zvolili areál TJ SOKOL NOVÉ SADY, který je známý jako SOKOLKA. Toto místo nabízí výborné zázemí, protože nabízí vše co pro program letního příměstského tábora potřebujeme a to: 

 

  • vybavenou tělocvičnu, která bude sloužit pouze pro nás
  • venkovní multifunkční hřiště
  • sociální zázemí (toalety, sprchy, umyvadla, ...)
  • šatny pro převlékání i uchování věcí v průběhu týdne
  • venkovní přístřešek
  • restaurace, která pro nás bude připravovat obědy, přímo v areálu
  • blízkost parků, řeky Moravy a dalších venkovních prostor, které budeme využívat
  • ideální lokalita pro výlety do okolí
  • ohraničený bezpečný areál

Adresa areálu:

TJ SOKOL Nové Sady

Roosveltova 34, 779 00 Olomouc

 

Příjezd autem

Do areálu je vstup přímo do dvora před tenisovými kurty z ulice Republikánská. V lokalitě se parkuje velice špatně, ale pro vyložení a naložení dětí můžete vjet přímo do dvora. Nelze v něm však dlouhodobě parkovat.

Kdo to má na starost

Pořadatel

Víme, jak je těžké zaujmout současnou generaci dětí a mládeže. Rok od roku jsou nároky vyšší, ale my se snažíme prostřednictvím našich programů vtáhnout do děje kohokoli. Symbióza společnosti JANTA s. r. o. a organizace Akce pro školy, z. s. funguje efektivně a přináší tak nové možnosti, jak si užít letní tábor.

Zkušeností v oblasti práce s dětmi máme spoustu, mimo letní tábory pořádáme také školy v přírodě, školní výlety, ozdravné pobyty nebo třeba adaptační kurzy. To nám umožňuje pracovat s věkovými skupinami jak ze základních, tak i středních škol.

Programy letních táborů připravujeme zodpovědně. Klademe důraz na bezpečnost, individuální přístup a také na profesionalitu našich instruktorů. Využíváme principů zážitkové pedagogiky, používáme různé metodické postupy, nabízíme možnost vyzkoušet si netradiční aktivity a pomůcky.

Letní (příměstský) tábor přináší pro děti možnost se něco nového naučit, získat nové zkušenosti, odzkoušet své schopnosti a dovednosti v praxi a také být součástí nového kolektivu vrstevníků.

Naše další projekty:
icon-1.png

O nás

Jsme agentura Akce pro školy, z.s., která pořádá akce pro děti. Máme již více než desetileté zkušenosti s pořádáním letních táborů. Mrkněte na více infomrací do sekce pořadatel
icon-2.png

Místo konání tábora:

TJ Sokol Nové Sady(areál zvaný SOKOLKA)Adresa:Roosveltova 34, 779 00 Olomouc
icon-3.png

Kontakt

Máte nějaká dotaz? Neváhejte nás oslovit. Telefon: (+420) 737 740 142Email: info@olomouckytabor.cz