fbpx
seznamte se

Naši instruktoři

Ten, který to řídí. Není k vidění na každé akci, ale vězte, že moc dobře ví, co se zrovna děje. Dbá na to, aby všechny akce správně šlapaly.

Již od svých 6 let se aktivně věnuji skautingu, takže práce s lidmi je mi velmi blízká. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě, s přáteli, sportem a poznáváním nových míst a kultur. Profesní kvalifikace: Studentka pedagogiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, obor matematika a geografie Skautská vedoucí…

Práce s dětmi mě nadchla v době, kdy jsem přestal na tábory jezdit sám jako dítě a stal jsem se členem týmu vedoucích. K dospělákům však také nemám daleko, jelikož hned jak napadne sníh, stává se ze mě instruktor lyžování a pokračuji ve vytváření zábavného programu pro děti i dospělé, akorát na lyžích. Ve volném čase hraji na kytaru a ukulele, čtu, otužuji se, jezdím na horském kole a v neposlední řadě se snažím zlepšit v aktivitách, co dělám

Mezi mé záliby patří lyžování a skialpinismus, tudíž práce lyžařského instruktora v zimě byla jasnou volbou. Za teplejšího počasí se zabývám hlavně organizací lanových aktivit a s tím spojeným horolezectvím. Mám rád pohodu a humor, nesnáším nudu, takže doufám, že si to spolu každou akci užijeme.

Ahoj, jsem Veronika a je mi 21 let. Pocházím z Ostravy, ale momentálně většinu času trávím v Olomouci, kde studuji. Třetím rokem tady studuji obor Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání a speciální pedagogiku na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého. Až udělám státnice (snad), mám v plánu ve studiu pokračovat. Mezi moje největší koníčky patří moderní tanec, který jsem závodně dělala a později i trénovala. Dalšími koníčky jsou různé lanové aktivity, kreslení a malování a v neposlední řadě pečení! Miluju kávu, hudbu a spontánní výlety, při kterých nikdy nevím do čeho jdu.

Mým cílem je vytvářet plnohodnotný program pro tábory. Rád ukazuji účastníkům svůj svět, který je plný překonávání překážek ale i pohody a zábavy. Vždy vložím maximální usílí do toho, aby účastníci z akce odešli spokojení a plní nových zážitků.

reference

Co o nás lidé říkají?

Chtěla bych poděkovat za kluky – agenty Matouše a Daniela, kteří příjeli z tábora nadšení a plní zážitků 🙂 Pohled od mladšího došel až dnes a moc pobavil.

Petra B.

(maminka, letní tábor James Bond)

Moc Vám děkuji. Můj Jirka se vrátil z tábora naprosto nadšený a už teď se ptá, jestli je možné přihlásit se na příští rok. Super je, že jsme každý večer našel na facebooku fotky toho, co děti prožily za celý den. Ještě jednou moc díky a těšíme se na příští rok.

Václav N.

(tatínek, letní tábor Coco)

Chtěla bych poděkovat za organizaci dvoudenního školního výletu IX. třídy. Instruktoři Vojta a Anička dokázali všechny účastníky strhnout svým nadšením. Na nudu nebyl čas ani prostor a když se nakonec deváťákům podařilo zahrát si i vytoužený paintball, výlet neměl chybu. Ještě jednou díky všem, kdo se o nás po dobu našeho pobytu starali a určitě se na Spálovský mlýn podíváme znovu.

Marcela M.

(třídní učitelka, ZŠ Střítež nad Ludinou)
icon-1.png

O nás

Jsme agentura Akce pro školy, z.s., která pořádá akce pro děti. Máme již více než desetileté zkušenosti s pořádáním letních táborů. Mrkněte na více infomrací do sekce pořadatel
icon-2.png

Místo konání tábora:

TJ Sokol Nové Sady(areál zvaný SOKOLKA)Adresa:Roosveltova 34, 779 00 Olomouc
icon-3.png

Kontakt

Máte nějaká dotaz? Neváhejte nás oslovit. Telefon: (+420) 737 740 142Email: info@olomouckytabor.cz