fbpx
seznamte se

Naši instruktoři

Ten, který to řídí. Není k vidění na každé akci, ale vězte, že moc dobře ví, co se zrovna děje. Dbá na to, aby všechny akce správně šlapaly. Aby tábory, školy v přírodě, školní výlety a ostatní akce vedli pouze parádní, zkušení a zodpovědní instruktoři.

Jsem budoucí učitelka matiky a občanky, dlouholetá vedoucí letních táborů a usměvavá bytost. Ve volném čase se ráda věnuji cestování, objevování a získávání nových zkušeností. Do přírody se vydám nejraději s přáteli a když zrovna s přehledem neorganizuji akci pro desítky účastníků, najdete mě zašitou v kuchyni s formou na pečení.

Práce s dětmi mě nadchla v době, kdy jsem přestal na tábory jezdit sám jako dítě a stal jsem se členem týmu vedoucích. K dospělákům však také nemám daleko, jelikož hned jak napadne sníh, stává se ze mě instruktor lyžování a pokračuji ve vytváření zábavného programu pro děti i dospělé, akorát na lyžích. Ve volném čase hraji na kytaru a ukulele, čtu, otužuji se, jezdím na horském kole a v neposlední řadě se snažím zlepšit v aktivitách, co dělám

Mezi moje největší koníčky patří moderní tanec, který jsem závodně dělala a později i trénovala. Práci s dětmi mám moc ráda, protože mě vždy něčím překvapí a baví mě jejich pohled na svět. Mými dalšími oblíbenými volnočasovými aktivitami jsou kreslení a malování, trajdání po Beskydech a v neposlední řadě pečení! Miluju kávu, hudbu a spontánní výlety, při kterých nikdy nevím, do čeho jdu.

Jsem bývalý student SPŠ v Šumperku, aktuálně studuji pedagogickou fakultu. Už od mala miluji letní tábory. Tato vášeň mě žene dál v práci instruktora. O sobě mohu říct, že jsem velmi přátelský, usměvavý a zapadnu do každého kolektivu. Vždy jdu do všeho se zápalem a energií. Ačkoliv jsem poměrně soutěživý člověk, hlavní prioritou je pro mě vždy fair play.

Jsem 21letá studentka speciální pedagogiky a hudební výchovy v Olomouci. Sama o sobě si myslím, že jsem přátelská, milá, jen občas až moc upovídaná. Práce s dětmi mě opravdu moc baví. Z nabídky akcí jsou mou srdeční záležitostí tábory, neboť na ně jezdím už od malička. Taky mě baví hra na kytaru, procházky do přírody, běh a čtení knih.

reference

Co o nás lidé říkají?

Chtěla bych poděkovat za kluky – agenty Matouše a Daniela, kteří příjeli z tábora nadšení a plní zážitků 🙂 Pohled od mladšího došel až dnes a moc pobavil.

Petra B.

(maminka, letní tábor James Bond)

Moc Vám děkuji. Můj Jirka se vrátil z tábora naprosto nadšený a už teď se ptá, jestli je možné přihlásit se na příští rok. Super je, že jsme každý večer našel na facebooku fotky toho, co děti prožily za celý den. Ještě jednou moc díky a těšíme se na příští rok.

Václav N.

(tatínek, letní tábor Coco)

Chtěla bych poděkovat za organizaci dvoudenního školního výletu IX. třídy. Instruktoři Vojta a Anička dokázali všechny účastníky strhnout svým nadšením. Na nudu nebyl čas ani prostor a když se nakonec deváťákům podařilo zahrát si i vytoužený paintball, výlet neměl chybu. Ještě jednou díky všem, kdo se o nás po dobu našeho pobytu starali a určitě se na Spálovský mlýn podíváme znovu.

Marcela M.

(třídní učitelka, ZŠ Střítež nad Ludinou)
icon-1.png

O nás

Jsme agentura Akce pro školy, z.s., která pořádá akce pro děti. Máme již více než desetileté zkušenosti s pořádáním letních táborů. Mrkněte na více infomrací do sekce pořadatel
icon-2.png

Místo konání tábora:

TJ SOKOL NOVÉ SADYAdresa:Roosveltova 34, 779 00 Olomouc(vchod z ulice Republikánská)
icon-3.png

Kontakt

Máte nějaká dotaz? Neváhejte nás oslovit. Telefon: (+420) 737 740 142Email: info@olomouckytabor.cz