fbpx

Discgolf

Máme pro tebe připraven výlet na lezeckou stěnu, kde si vyzkoušíš základy lezení pod vedením zkušených profesionálních instruktorů. Vyzkoušíš si možnost lezení s lanem i tzv. bouldering. Dále se seznámíš s materiálem, který lezci používají a osvojíš si základní dovednosti a návyky při pohybu u lezeckých stěn. 

 

Bouldering je lezení bez lana a jistících pomůcek na speciální stěně do výšky maximálně 3 metrů v prostoru kompletně pokrytém bezpečnostní dopadovou matrací. Tento lezecký styl je vhodný pro nácvik základního lezeckého pohybu s osvojením si základů lezení v malé výšce. 

 

Lezení s lanem je možno vyzkoušet na stěnách do výšky až 13m, kde je dostateční množství jednodušších cest vhodných pro začátečníky. Lezecké centrum, které navštívíme, disponuje nerůznějšími profily umožňujícími zažít rozličné typy lezení. Toto vždy pod dohledem a dozorem instruktora, který bude děti jistit, aby byla aktivita maximálně bezpečná.

 

 

 

 

co s námi můžete zažít

Táborový program

icon-1.png

O nás

Jsme agentura Akce pro školy, z.s., která pořádá akce pro děti. Máme již více než desetileté zkušenosti s pořádáním letních táborů. Mrkněte na více infomrací do sekce pořadatel
icon-2.png

Místo konání tábora:

TJ Sokol Nové Sady(areál zvaný SOKOLKA)Adresa:Roosveltova 34, 779 00 Olomouc
icon-3.png

Kontakt

Máte nějaká dotaz? Neváhejte nás oslovit. Telefon: (+420) 737 740 142Email: info@olomouckytabor.cz